امروز
1400 دی 28
56 9

اخبار

تازه ترین مطالب تحلیلی و مقالات آموزشی یا هر متن دیگر

انتصاب مدیرعامل شرکت

جناب آقای مهندس امیدرضا اصغری مدیرکل سابق دفتر امور ميگو و آبزيان آب شور سازمان شیلات طی حکمی از طرف مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر جناب آقای مهندس اسکندری بعنوان مدیرعامل شرکت آبزی اکسیر کوثر معرفی شدند.

16 04 00
0 0 ادامه
بازدید مسئولین سازمان خرید سپاه از روند تولید کنسرو ماهی قزل آلا شرکت

به گزارش روابط عمومی شرکت آبزی اکسیر کوثر این بازدید توسط مسئولین سازمان خرید سپاه از قسمتهای مختلف کارخانه تولید کنسرو ماهی قزل آلا انجام گرفت. در این بازدید با توجه به تفاهم نامه تامین کنسرو ماهی، جهت سازمان خرید سپاه، مسئولین این سازمان محترم کیفیت و کمیت کنسرو تولیده شده را مورد تائید قرار دادند.

16 10 99
0 0 ادامه
استحصال خاویار

استحصال خاویار از ماهیان خاویاری این شرکت در ماه جاری صورت پذیرفت شرکت آبزی اکسیر کوثر بعنوان یکی از بزرگترین شرکت های فعال شیلاتی که در زمینه تکثیر و پرورش آبزیان انواع آبزیان فعالیت دارد و یکی از مهمترین آنها ماهیان خاویاری در گونه های مختلف می باشد. در این مرحله شرکت آبزی اکسیر موفق به استحصال 75 کیلوگرم خاویار شد.

11 09 99
0 0 ادامه
تولید کنسرو ماهی قزل آلای رنگین کمان

شرکت آبزی اکسیر کوثر در سال جهش تولید با بهره گیری از تیم فنی و گروه تحقیق و توسعه خود نسبت به تولید و معرفی محصول جدید در قالب کنسرو ماهی قزل آلا رنگین کمان و سالمون اقدام نموده است و این محصول مراحل اولیه تولید ، اخذ تاییده های قانونی و تبلیغات را دریافت نموده است. و آماده معرفی به بازار مصرف و سبد پروتئینی مردم می باشد. این محصول با برند «ماهیچال» که نام یکی از مزارع شرکت آبزی اکسیر کوثر است تولید و عرضه شده است.

22 07 99
0 0 ادامه
برگزاری مراسم بزرگداشت سردار حاج قاسم سلیمانی

مراسم بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در نمازخانه شرکت آبزی اکسیر کوثر با حضور جمعی ازافغان های مقیم تهران، کارکنان و مدیرعامل شرکت برگزار شد.. سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس، بامداد روز جمعه ۱۳ دی ماه در حالی که از فرودگاه بغداد عازم این شهر بود، با حمله موشکی نیروهای جنایتکار آمریکایی به خودروی حامل ایشان و همراهانشان از جمله ابومهدی المهندس معاون الحشد الشعبی عراق به فیض عظیم شهادت نائل آمد.

30 11 98
0 0 ادامه
تکثیر ماهی کپور

تکثیر و تولید بچه ماهی کپور معمولی برای اولین بار در مزرعه احمد آباد مستوفی انجام گرفت

28 10 98
2 0 ادامه
از استقلال در زنجیره تولید ماهی قزل‌آلا به وابستگی رسیده‌ایم

آقای دکتر عمار صالحی مدیر عامل شرکت آبزی اکسیر در مصاحبه با خبرگزاری تسنیم معتقد است، ایران که در چرخه تولید ماهی قزل‌آلا دارای خودکفایی کامل بود، به‌دلیل سیاست‌های عجیب اعمال شده به وابستگی به کشورهای غربی رسیده و در معرض آسیب جدی امنیتی قرار گرفته است

1 10 98
1 0 ادامه
بازدید مدیران شیلات ایران و سایر بازدید کنندگان از غرفه آبزی اکسیر کوثر در چهارمین نمایشگاه شیلاتی IFEX

به گزارش روابط عمومی آبزی اکسیر کوثر در نمایشگاه IFEX مهمانان ویژه ای از جمله مدیران شیلات ایران و سایر شرکت ها و کارشناسان شیلاتی از غرفه آبزی اکسیر کوثر بازدید به عمل آوردند.

15 07 98
3 0 ادامه
افزایش تولید خاویار در شرکت آبزی اکسیر کوثر

به گزارش روابط عمومی شرکت آبزی اکسیر کوثر از سال گذشته تا کنون در حدود 4 کیلوگرم خاویار از چندین قطعه ماهی خاویاری ( گونه سیبری ) تولید شده و پیش بینی می گردد تا پایان سال جاری با توجه به برنامه ریزی و آمادگی گله های پرورشی جهت استحصال خاویار این رقم به حدود 70 کیلوگرم افزایش یابد و آبزی اکسیر کوثر از جمله صادرکنندگان این محصول در کشور قرار می گیرد

20 06 98
2 0 ادامه