پیام مدیر عامل شرکت

پیام مدیر عامل شرکت

دکتر حنیفه زاده

سالی و قرنی سپری گشت و زمین و زمان را نو سده ای دیگر آمده است، اکنون ما و شما در آغاز قرنی تازه ایستاده ایم تا نه تنها برای یک سال، که با نگاهی بلندنظرانه‌ دهه‌ها را برای این خانواده بزرگ بسازیم.
در سالی که توسط مقام معظم رهبری به نام «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» نام گذاری شده است به کمک شما همکاران پر تلاش و با انگیزه  تلاش خواهیم کرد که با همیاری و هم دلی و اتکا به خداوند متعال بتوانیم در تحقق بهترین چشم اندازها بکوشیم؛ ان شاءالله.

محصولات

 • ماهیان خاویاری یا تاس‌ماهی ها یا استورژن نامی است که به ماهیان خانوادهٔ تاس‌ماهیان (Acipenseridae) داده می‌شود که در مجموع ۲۷ گونه دارد و دست کم چهار گونه نیز امروزه منقرض
  Read More
 • کپور معمولی یا کپور اروپایی (نام علمی: Cyprinus carpio) نام یک گونه از تیره کپورماهیان است که در بخش‌ها و مناطق گسترده‌ای از اروپا و آسیا پراکندگی دارد. این گونه
  Read More
 • تولید بچه ماهی در اوزان مختلف
  Read More
 • قزل‌آلای رنگین‌کمان یا گل‌ماهی رنگین‌کمان نوعی ماهی از خانوادهٔ آزادماهیان (Salmonidae) است. این ماهی از راستهٔ آزادماهی‌سانان (Salmoniformes)، از جنس قزل‌آلاها (Oncorhynchus) است.
  Read More
load more hold SHIFT key to load all load all

مسابقه ماهیگیری جانبازان نخاعی در محل پرورش ماهی اکسیر کوثر برگزار گردید.

با هماهنگی انجمن جانبازان نخاعی یک دوره مسابقه ماهیگیری در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ در محل پرورش ماهی اکسیر کوثر برگزارگردید.

در این برنامه حدود بیست نفر از جانبازان نخاعی به همراه خانواده های خود شرکت نموده و مسابقه در محیطی سرسبز و آرام و مفرح انجام گردید، که در پایان دو نفر از خانم ها و سه نفر از آقایان موفق به کسب مقام شده و جوایزی به آنان اهدا شد.

برندگان این مسابقه در رشته خانمها عبارتند از:
۱-خانم دکتر نسیم چنگایی، جانباز نخاع گردنی، مقام اول
۲-خانواده جانباز نجمی، با شرکت خانم سما نجمی، مقام دوم

و در رشته اقایان:
۱- خانواده جانباز حسن قربانی، مقام اول
۲-خانواده جانباز گلمحمدی، مقام دوم
۳- خانواده جانباز مرجانی، مقام سوم

در پایان پذیرایی شام از جانبازان نخاعی و خانواده محترم انان توسط مدیریت مجتمع به عمل آمد.

در اینجا از آقایان دکتر حنیف زاده مدیر مجتمع و فرخی مدیر بخش ابزی پرور که محیطی صمیمانه و شاداب را برای گذراندن یک روز زندگی شاد باری این عزیزان فراهم نمودند، تشکر و قدردانی می نماییم.
امید است این اقدام شایسته الگویی برای سایر مدیران در دیگر مجموعه های بنیاد شده و این گونه برنامه ها برای ارتقاء سطح روحی و سلامتی جانبازان استمرار داشته باشد.

WhatsApp Image 2022 05 10 at 12.22.49 AM

WhatsApp Image 2022 05 10 at 12.22.49 AM 1

WhatsApp Image 2022 05 10 at 12.22.50 AM

WhatsApp Image 2022 05 10 at 12.22.50 AM 1

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بزرگراه آزادگان جنوب، احمدآباد مستوفی، میدان پیامبر اعظم، خیابان شهید میرزاقوام، درب دوم، شرکت آبزی اکسیر کوثر
تلفن : 56718939 - 021
نمابر: 56712567-021
ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

لینک های مفید